نتایج جستجو برای عبارت :

موهبت شگفت انگیز خشم/مارشال روزنبرگ

نظر من درباره ی این کتاب
دیدگاه این کتاب نسبت به خشم با چیزهایی تا الان شنیدیم ،کاملأ متفاوت است.حرفی از سرکوب خشم نیست بلکه به عنوان الارم یا هشدار دهنده تعبیر شده که باید توجه و اگاه باشیم که یک نیاز ما داره برآورده نمی شود.هر نوع تنبیه از دید نویسنده ابراز سطحی خشم است و هیچ کمکی به ما نمی  کند، ابراز کامل خشم یعنی آگاه باشیم کدام نیاز ما دارد برآورده نمی شود و نیاز به برآورده شدنش داریم. این کتاب رو برای کسانی که زود جوش می آورند و کنترل خو
پرسشنامه استاندارد در مورد اعتماد
به نفس روزنبرگ مقیاس روزنبرگ دانلود رایگان پرسشنامه تست اعتماد به نفس روزنبرگ

پرسشنامه مقیاس عزت نفس روزنبرگ (1965)
عزت نفس کلی و ارزش شخصی را اندازه می­گیرد. این مقیاس شامل 10 عبارت کلی
است که میزان رضایت از زندگی و داشتن احساس خوب در مورد خود را می­سنجد .
به نظر بورنت و رایت (2002) مقیاس عزت نفس روزنبرگ (SES) یکی از رایج­ترین
مقیاس­های اندازه­گیری عزت نفس بوده و مقیاس معتبری در نظر گرفته می­شود
زیرا برای عز
در قانون جذب عشق می آموزیم از این موهبت زندگی که همه جور آدمی در دور و بر خود می یابیم می توانیم بهره ببریم و در میان این آدم ها آنچه دوست داریم برگزینیم و از آنچه دوست نداریم روی برگردانیم. قانون جذب به شکل کاملا شگفت انگیزی برای ازدواج تاثیرگذار است.
از موهبت زندگی این است که همه جور آدمی را دور و برتان قرار داده، بنابراین می‌توانید در آن آدم‌ها آنچه دوست دارید را انتخاب کنید و از آنچه دوست ندارید روی برگردانید. قرار نیست برای خصوصیاتی که د
در قانون جذب عشق می آموزیم از این موهبت زندگی که همه جور آدمی در دور و بر خود می یابیم می توانیم بهره ببریم و در میان این آدم ها آنچه دوست داریم برگزینیم و از آنچه دوست نداریم روی برگردانیم. قانون جذب به شکل کاملا شگفت انگیزی برای ازدواج تاثیرگذار است.
از موهبت زندگی این است که همه جور آدمی را دور و برتان قرار داده، بنابراین می‌توانید در آن آدم‌ها آنچه دوست دارید را انتخاب کنید و از آنچه دوست ندارید روی برگردانید. قرار نیست برای خصوصیاتی که د
هو
هرکس جاهل است به معرفت نفس اجهل است به معرفت رب ، و معرفت نفس مصباح کشف احوال ملکوت است و مشکوة شهود اسرار جبروت و معراج وصول به سوی لاهوت. و احدی از بنی آدم نمی رسد به هیچ مقامی مگر بعد از معرفت نفس خود. و این معرفت حاصل نشود به خبر نقلی یا نظر عقلی. بلکه حصولش موقوف به نوری است که از حق بر دل آید و آن نشود مگر به ریاضات متعالیه و مجاهدات متوالیه و تجرد قوی از قیود هوی و به زعم فقیر محض موهبت است از حضرت عزت ،  اگرچه منافی نیست ، توفیق مجاهده هم
 Shirazart.blog.ir 
*نوع تحول یافته ی اصول کلاژ است که در آن اشیاء آماده ی مسطح یا سه بعدی به سطح تابلو نصب می شود ؛ گاه ممکن است بر روی آن نقاشی شود و یا به همان صورت طبیعی خود باقی بماند .این اصطلاح را روبرت روزنبرگ آمریکایی که اشیاء زیادی چون حیوانات پر شده از کاه و یک رادیوی کاملا سالم و در حال کار را به تابلوهایش الحاق کرد ابداع نمود .تفاوت اندکی بین این نوع نقاشی با هنر محیطی وجود دارد .

1. زمین های رنگی Yunnan در چین
در بخش شمالی چین نزدیک مرز ویتنام منظره های چشمگیری خواهید دید. این مناظر شگفت انگیز به راحتی با بوم نقاشی یک هنرمند اشتباه گرفته می‌شود، اما اینجا یکمکان واقعی است که با هزاران زمین پر از گل پوشیده شده است. مناظری مثل اینجا این جمله که بهشت روی زمین است را تایید می‌کنند.
شگفت انگیزترین مکان‌های کره زمین

ادامه مطلب
شما:
سلام ودرود من درباری مطلب بالا این سوال برایم ایجاد شد که اگر سختیهای زندگی باعث رشد آدمی نیست پس این گفته پروردگارمان که میفرمایند ما انسان را در سختی آفریدیم واینکه بعدهر سختی آسانیست چه میشود من فکر میکنم سختیها موهبت الهی هستند که در آنها ما با نوع عملکردهایمان امتحان میشویم آیا درست نیست؟
آگاهیگاه:
سلام. درباره ی پرسش نخست شما معنای آیه ها عبارت اَند از: لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ فِی کَبَدٍ [٩٠:٤] ما انسان را سر بلند و راست قامت
#داستان_کوتاه
شغل مردی تمیز کردن ساحل بود.او هر روز مقدار زیادی از صدف های شکسته و بدبو را از کنار دریا جمع آوری می کرد و مدام به صدف ها لعنت می فرستاد چون کارش را خیلی زیاد می کردند. او باید هر روز آن ها را روی هم انباشته می کرد و همیشه این کار را با نارضایتی انجام می داد.
روزی، یکی از دوستانش به او پیشنهاد کرد که خودش را از شر این کوه بزرگی که با صدف های بدبو درست کرده بود، خلاص کند. او با قدرشناسی و اشتیاق فراوان این پیشنهاد را پذیرفت و همه آن صد

زمستان این قدرت جادویی را دارد تا حتی کسل کننده‌ترین منظره‌ها را به صحنه‌ای از یک افسانه تبدیل کند. عکاسی از مناظر زمستانی پوشیده از برف و یخ می‌تواند فرصت هیجان انگیزی برای ثبت تصاویر منحصر به فرد و شگفت انگیز باشد، به خصوص هنگامی که یک صحنه آشنا در روکشی از برف پوشیده می‌شود و منظره کاملا متفاوتی به وجود می‌آورد.

ادامه مطلب
- یکی از موهبت هایی که به یه آدم خدا می ده اینه که مردم دست از سرش بر دارن یه مدتی!

- آنم آرزوست... خصوصا از supervisor بی درک و کنترلگر.

- بدون پول چجوری می شه زندگی کرد؟ اگه بدونم دیگه چیزی از زندگی نمی خوام! (مگه می شه دیگه چیزی نخوام؟، شایدم شد.)

- توی دنیای ایده آل، هر کسی هر کاری دلش بخواد می کنه. پولم همه دارن یا به عبارتی پولم لازم نیست.
احساس
رضایت
راهکارهای
موثر جهت دستیابی به شادی پایدار همراه راهکار عملی

نویسنده: رابرت الکس جانسون – جری رول
ترجمه: فریبا مقدم
 انتشارات: بنیاد فرهنگ زندگی
سال انتشار: چاپ چهارم 1397
تعداد صفحات: 135 صفحه
این کتاب در
چهار بخش با استفاده از روانشناسی عمقی با نثری ساده و شیوا و همچنین با استفاده
از داستان ها و افسانه شاه لیر به بررسی مفهوم احساس رضایت میپردازد که در نهایت
به این باور میرسیم که احساس رضایت چیزی بیرون از وجود ما نیست بلکه تجربه ای
باربری مشهد
باربری مشهد با نام تجاری نتسان خدمات بسیار شگفت انگیزی را برای حمل بار از مشهد به بجنورد در نظر گرفته است. حمل بار از مشهد به شهرهای تهران شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...
حمل نقل خدمات شگفت انگیز مشهد بجنورد

BluRay,The Incredible Mr Limpet 1964,x265 HEVC,دانلود The Incredible Mr Limpet 1964 720p,دانلود انیمیشن The Incredible Mr Limpet 1964,دانلود انیمیشن آقای لیمپت شگفت انگیز,دانلود انیمیشن آقای لیمپت شگفت انگیز The Incredible Mr. Limpet 1964,دانلود رایگان,دانلود کارتون کلاسیک,دانلود مستقیم انیمیشن The Incredible Mr Limpet 1964 1080p,دوبله فارسی,زبان اصلی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
به نام خدا
شگفت انگیزان یکی از زیبا ترین و پرفروش ترین فیلم های 2018 هست که در سال 1963 روایت می شه چرا صبر کنید تا بهتون بگم.نمی خوام بهتون اطلاعات بی خودی بدم فقط می خوام ایستراگ های انیمیشن شگفت انگیزان 2 که با تخم مرغ عید پاک شناخته می شه آشنا کنم.
ادامه مطلب
قانونِ همسویی با جهانِ هستی:
وقتی با جهان هستی همسو و هماهنگ شوید، مورد حمایت ابر، باد، خورشید، ماه، آسمان و فرشتگان قرار می‌گیرید. برای کمک گرفتن از تمام انرژی‌های جهان هستی و رشد و تعالی باید ۱۰ قانون را در نظر داشته باشید
۱. قانون خلاء (خالی شدن):
هر انسانی ک خالی شود، قدرتمند می‌شود. خالی شوید از کینه، حسد، دروغ، نفرت، گناه، علم و محبت. هر چ دانش داریم ب دیگران یاد بدهیم تا جا برای ورود علم جدید باز شود.
۲. قانون جریان و حرکت:
هر چیزی ک جاری
چه زیباست  رویش جوانه ها ی سر براورده از یخهای زمستان ...
چه زیباست خرمی دشت و دمن و چه دلچسب است گرمای افتاب اردیبهشت ...
چه باطراوت است  باران بهار   که می شوید صورت های اشک الود  از جفای سرما  و می زداید  غصه از دلهای   اکنده از غم انتظار بهاران را ...
چه زیباست بازگشت پرتدها ی مهاجر  و  رقص سنجاقکها و بازیگوشی سنجابهای  بیشه زار ...
و چه زیباتر که میلادت  فرخندگی و میمنت این  همه موهبت را دوچندان می کتد ...
میلادت مبارک ...
دردی که تو را بزرگت کند، درد نیست!
موهبت است! انگار خدا دارد قلقلکت می‌دهد!!

پ.ن. *اگر انسان بیابد که چطور از همان عقده‌ها (درد و رنج) بهره بگیرد، سیئات او به حسنات و بدی‌هایش به خوبی‌ها تبدیل می‌شوند، وگرنه نعمت‌ها و خوبی‌هایش هم در بن بست می‌گندد. [حرکت/صفحه ۲۸/ علی صفایی حائری]
*بعضی رنج‌های دنیا کفاره گناهانمان هستند! آن‌ها را قدر بدانیم...
نظر من درباره ی این کتاب
در ان وی سی  نوع رفتارهایی آموزش داده میشه که خیلی کاربردی هستش،مثل چگونه تشکر کردن از طرف مقابل،ما در عادات روزمره مون همیشه با به کاربردن خود کلمه ی "متشکرم"ااز طرف مقابل سپاس گذاری می کنیم. در حالی که تشکر به زبان ان وی سی باید کاملاً واضح باشد و دارای مراحل و ترتیب است که با خواندن این کتاب مهارت درست تشکر کردن رو یاد میگیرید. 
نکته ای دیگر که برام جالب بود این بود که در ان وی سی ،هر رفتاری که انجام میدهیم یا هر عکس ا
دوستان هر زمان که اطلاعیه ما بدست شما رسید مبنی بر پیشنهاد شگفت انگیز می توانید با‌کلیک بر روی لینک زیر فورا وارد فروشگاه و خرید محصول شود
توجه پیشنهاد شگفت انگیز محدودیت دارد پس عجله کنید 
به عنوان مثال الان پیشنهاد دستمال توالت ۲۴عددی کلاسیک تنو فعال است 
برای من به عنوان یک دستمال فروش بسیار جالب بود زیرا قیمت این پیشنهاد بسیار پایینه چون دستمال رولی مرحبا که کیفیت پایین تری دار ولی اکثرا عمدفروش ها برای جذب مشتری و سود ببشتری میارن ال
میوه‌ها سرشار از مواد مغذی‌اند و برای سلامتی و زیبایی فواید شگفت انگیزی دارند. اما پوست میوه نیز مانند خود میوه خواصی دارد.

پوست پرتقال
پوست پرتقال برای کاهش وزن بسیار مفید است و به عنوان لایه برداری طبیعی و موثر برای سفید کردن پوست عمل می‌کند. پوست پرتقال، به سلامت دهان، تسکین مشکلات تنفسی، پیشگیری از یبوست و برطرف کردن سوزش معده کمک می‌کند. پوست پرتقال از سرطان پیشگیری می‌کند و ریسک بیماری قلبی را پایین می‌آورد.

ادامه مطلب
1. جاذبه و نفوذ امام بزرگوارِ ما موجب شد که مساله‌ی قدس در بیش از ۱۰۰ کشور مطرح بشود، آن هم به وسیله‌ی توده‌ی مردم، به وسیله‌ی متن مسلمان‌ها.سرّ این جاذبه‌ی بی‌نظیر امام چیست؟
۲. امام مختصات شخصیتی و موهبت‌هایی را دارا بود و خدا به او داده بود که در کمتر کسی در این حد جمع می‌شود. امام انسانی بود شجاع 
ادامه مطلب
احساس
رضایت

راهکارهای
موثر جهت دستیابی به شادی پایدار همراه راهکار عملی

نویسنده: رابرت الکس جانسون – جری رول

ترجمه: فریبا مقدم

انتشارات: بنیاد فرهنگ زندگی

سال انتشار: چاپ چهارم 1397

تعداد صفحات: 135 صفحه

این کتاب در
چهار بخش با استفاده از روانشناسی عمقی با نثری ساده و شیوا و همچنین با استفاده
از داستان ها و افسانه شاه لیر به بررسی مفهوم احساس رضایت میپردازد که در نهایت
به این باور میرسیم که احساس رضایت چیزی بیرون از وجود ما نیست بلکه تجرب

دقت کردی همین حالا ، همین لحظه پیرترین سِنی هستی که تا حالا بودی و جوانترین سنی هستی که تا اَبد خواهی بودپس از لحظاتت بی نهایت لذت ببر ، شاد باش ، غمگین مباش ، خلاق باش ، جسارت کن ، بیشتر بخواه ، جلو برو و از خودت مطمئن باش و هر لحظه یادت باشه هم‌ اکنون جوانترین سِن رو داری و هر لحظه بابت این موهبت الهی شکرگذار باشلحظاتتون پُر از باورهای مثبت
یلداتون شگفت انگیز به مناسب شب یلدا از 25 تا 30 آذرماه با هر خرید 1 تیر و 5 نشون کنید
1️⃣ دریافت یک هدیه ویژه شب یلدا2️⃣ دریافت 10 امتیاز تخفیف برای خرید بعدی3️⃣ عضویت رایگان در باشگاه مشتریان VIP4️⃣ مشاوره و آموزش رایگان5️⃣ ارسال رایگان
09210135468 @SAEEDVALIDOOST @EK30IR  پیشاپیش یلداتون مبارک
پروردگارا زندگی ام سرشار از هزاران نگرانیست و ذهنم از یک فکر به سوی فکر دیگری پرواز میکند,در میان اینگونه هیاهویی شنیدن ندای خاموشی که در دلم با من شروع به سخن میکند, سخت است.
خدای من مرا موهبت آن بخش که افکارم در کشاکش این غوغای زندگی بر تو تمرکز داشته باشد و هر روز زمان بیشتری با تو به راز و نیاز بپردازم.
به گونه ای متبرکم کن که ندای تو را بشنوم و سیمای تو را که پراز لطف ،مهربانی و زیبایی‌ست به چشم دل مشاهده نمایم.ای مهربانترین مهربانان
نسخه های شگفت آور گیاهی برای چاق شدن
در این مقاله شما را با نسخه های شگفت آور گیاهی برای چاق شدن آشنا می کنیم با ما همراه باشید .در صورتی که تمایل دارید رژیم غذایی شما موثر واقع شود و فرآیند اضافه کردن وزن شما بهتر انجام گیرد ... ادامه مطلب نسخه های شگفت آور گیاهی برای چاق شدن ادامه مطلب ...
منو نجات بده التماست میکنم ...
این حرفهارو توی دفترم نمیتونم بنویسم 
واصلا نمیخوام ناشکری کنم 
خودتم میدونی من چقد قدردان موهبت هات هستم 
ولی بیا و نجاتم بده از این هر روز فروریختن امید هام 
من نمیخوام این شکلی زندگی کنم 
نمیتونم این حرفارو به هیچ کسی تو این عالم بزنم 
منو نجات بده رفیق دیرینه 
منو نجات بده مهربونترین 
منو نجات بده خالق
منو نجاتم بده 
فقط تویی که اشکامو میبینی ، بغضمو میفهمی ؛ لرزش چونمو تو این نیمه شب حس میکنی فقط تویی 
نجا
رازها و دانستنی های شگفت انگیز در مورد حیوانات
دنیای شگفت انگیز حیوانات پر است از رازهای جالب و خواندنی که در غالب دانستنی های جذاب در این بخش از سرگرمی نمناک به آنها خواهیم پرداخت ؛ تصمیم داریم 300 راز را در 3 مطلب 100 موردی ارائه دهیم.

دانستنی های شگفت انگیز در مورد حیوانات
ادامه مطلب
راز آن بوی شگفت                        
«راز آن بوی شگفت» داستانی است با زبان شاعرانه که در آن ابر و گنجشک و سایر موجودات هم نقش دارند و اثر با انبوهی از خرده روایت های به هم پیوسته جلو می رود.
کتاب: راز آن بوی شگفت
نویسنده: فریبا کلهر
انتشارات: به نشر
فریبا کلهر، رمان نویس و نویسندۀ پرکاری است که فعالیت خود در حیطه ادبیات داستانی کودک و نوجوان را از دهه 1360  و با حضور در مجله های «رشد» آغاز کرده و تألیفات زیادی نیز در این حیطه از خ
1.پرنیان چهارده سال و نه ماهه ی عزیز، ایمیلت به دستم رسید امروز :)
با وجود نگرانی هایی که داشتی ازینکه سوال هایت مسخره باشند، نامه ات را خیلی دوست داشتم :)
آخرش اشک هایم را ول کردم بیایند چون دیدم آدم که اشک شوق را هم نباید سانسور کند.
لینک نامه نویسی به آینده تان: https://www.futureme.org/

2. داشتن شخصیت خوب، یک موهبت بزرگ است.
داشتن دوست خوب، یک موهبت فوق العاده‌ست‌.
خود خوبتان، در لحظاتی که تحت تاثیر غم و اندوه، حسادت، عصبانیت و دیگر احساسات خودتان را گ
Earth : One Amazing Day
زمین : یک روز شگفت انگیز
 روایت کننده :
Robert Redford
Jackie Chan 
یکی از بزرگترین موهبت هایی که از طریق سینما و تلویزیون نصیب ما شده 
دیدن مستند هایی است که باعث میشه با شگفت انگیز ترین حیوانات،مکان ها و حوادث اشنا بشیم
 و درک بهتر از کره خاکی داشته باشیم و  شگفتی های بی نظیر طبیعت در قاب تلویزیون نظاره گر باشیم
اگر این موهبت وجود نداشت دیدن و درک خیلی از معجزاتی که در افرینش یک جاندار وجود داره غیر ممکن بود
علاوه بر این دست یابی به جاهای ب
در زبان ارتباط بدون خشونت (زبان زرافه، زبان زندگی، nvc، با کلید‌واژه مارشال روزنبرگ می‌توانید جستجو کنید) شناخت احساسات و نیاز پشت هر احساس شاه کلید ارتباطات است، اول احساس خودت، بعد دیگران.
حالا این که این زبان به جان بنشیند و به کار گرفته شود که بگذریم ولی در همان مرحله تشخیص احساس هم صدی نود همه می‌لنگیم :-| یعنی در کل سی تا احساس نام می‌بریم که فرقشان هم شفاف نیست حتی برای خودمان. برایم جالب است که کتاب‌های کودکان راهنمای خوبی هستند برا
با سلامی دوباره
روز های زیادی می شد که به وبلاگ سر نزده بودم وقتی امروز جوین شدم کنجکاور شدم امار بازدید ها رو ببینم.
وقتی امار رو دیدم شگفت زده شدم و وقتی ویزگی بازدید کننده ها رو دیدم بسیار شگفت زده شدم بازدید هایی از همه کشور های دنیا بازدیدهایی از همه مرور گر و سیستم عامل ها!!
چیزی که باعث دلگرمی می شود تا باز هم بنویسم.
 ---> لینک مشاهده اسکرین شات تصویر امار
ادامه مطلب
کلافگی، سردرگمی، شلوغی و بی‌نظمیِ درونی...
به دنبال راهی برای فرار، سکوتی از اختیار...

چشم‌آذر می‌نواخت و من می‌شنیدم
او می‌نواخت و من می‌خندیدم :)
می‌نواخت و می‌رقصیدم....

یک دست جام باده و یک دست زلف یار
رقصی چنین میانه‌ی میدانم آرزوست...
نه!
گوشی نوای آذر و گوشی سکوت عشق
رقصی چنین جدای رقیبانم آرزوست....

رقصی آزاد از چهارچوب و قاعده
رقصی بدون مرز، از جنس لوده

آروم شدم؟
نسبتا
منظم شد ذهنم؟
نه زیاد!

------------------------
پ.ن.1: ناصر چشم‌آذر، ب
انتشارات حوض‌نقره منتشر کرد: آیا می‌دانستید وقتی که صورتتان سرخ می‌شود، همه‌ی بدنتان سرخ می‌شود..حتی داخل شکمتان؟ یا این‌که بیش از یک میلیارد نفر در جهان کرم روده دارند؟ این بدین معناست که روزانه 10 میلیون لیتر از خون مردم توسط آن‌ها مکیده می‌شود! دوست قصه‌گوی ما و دوستانش نشان خواهند داد که بدن شما چه‌قدر شگفت‌انگیز است، آن‌قدر که حتی تصورش را هم نمی‌کنید! حقایق شگفت‌آوری درباره‌ی آن‌چه در بدن می‌گذرد؛ مهاجمانی نامرئی که بدنتان
غمگین نباشید ،چرا که خوشبختی می توانداز درون تلخ ترین روزهای زندگی شما،زاده شود ... باورکن....در تقدیر هر انسانی معجزه ایازطرف خدا تعیین شده که قطعأ در زندگی، در زمان مناسب نمایان خواهد شد!یک شخص خاص..یک اتفاق خاص..یا یک موهبت خاص..منتظر اعجاز خدا در زندگیت باش ،بدون ذره ای تردید!زندگی درست مثل نقاشی کردن است..خطوط را با امید بکش..اشتباهات را با آرامش پاک کن.. قلم مو را در صبرغوطه ور کن...و با عشق رنگ بزن.....بخشنده باش اما زیاده روی نکن حساب گر ب
هوس کردم یه نقد درباره "سگ های ولگرد بانگو" بنویسم. لطفا بخونیدش و ایراداتی که داره رو بگین. چون احتمالا از این به بعد درباره انیمه ها بیشتر مینویسم.
سگ های ولگرد بانگو یه انیمه سه فصلیه که احتمالا تا ۶ فصل ادامه خواهد داشت. یه سینمایی هم داره که الحق اون هم خوش ساخته. داستان در مورد شهر یوکوهاما و سازمان های حاکم بر شهره که هر کدام از اعضای ثابت دو سازمان اصلی موهبت های خاص خودشونو دارن. فصل اولش حکم معرفی شخصیت ها رو داره و معمولا با طنز آمیخت
در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهیدان و ایثارگران: یاد نام شهیدان مایه ی سربلندی ملّت و نشانه ی راه به سوی پیروزی است. فداکاری شجاعانه ی آنان است که عظمت ملّتها و عمق مبانی فرهنگی و تمدّنی آنان را به اثبات میرساند. همه وظیفه داریم نامهای نورانی شهیدان را تکریم کنیم و عظمت جایگاه آنان را در یادها ماندگار سازیم. افتخاری است برای کوی ها و برزن ها که نام شهید و عنوان شهادت بر فراز آنها بدرخشد؛ این موهبت هم اکنون در سراسر کشور وجو
زن بودن شگفت انگیزترین وجه بودن است،خوب که نگاه مى کنم مى بینمخنده یعنى زن، گریه یعنى زن،خیال یعنى زن، خط و خال یعنى زن،پرنده یعنى زن، قمار یعنى زن،برنده یعنى زن، بهار یعنى زن،شروع یعنى زن، تبار یعنى زن،نگار یعنى زن، شکار یعنى زن،ستاره یعنى زن، سه تار یعنى زن،پنجره یعنى زن، غبار یعنى زن ومرد یعنى زن...همین که عطر خوش زن از مشام شعر رد مى شودتمام هستى شعر مى شود زن، مى شود من.در جهانى که بر مبناى زن بودن شکل گرفتههر روز، روز زن است.روزتان مبارک
معجونی شگفت انگیز برای ترک سیگار با عسل !
برای خیلی از افراد ترک سیگار یک آرزو می باشد . در این مقاله به شما معجونی شگفت انگیز برای ترک سیگار با عسل را معرفی می‌کنیم .ادامه مطلب معجونی شگفت انگیز برای ترک سیگار با عسل ادامه مطلب ...
از افلاطون پرسیدند :شگفت انگیز ترین رفتار انسان چیست؟
پاسخ داد : از کودکى خسته مى شود ،براى بزرگ شدن عجله مى کند و سپس دلتنگ دوران کودکى خود مى شود .
ابتدا براى کسب مال و ثروت از سلامتى خود مایه مى گذارد سپس براى باز پس گرفتن سلامتى از دست رفته پول خود را خرج مى کند .
طورى زندگى مى کند که انگار هرگز نخواهد مرد ، و بعد طورى مى میرد که انگار هرگز زندگى نکرده است .
انقدر به آینده فکر مى کند که متوجه از دست رفتن امروز خود نیست ، در حالى که زندگى گذشته ی
سنگاپور به دلایل بسیاری نظیر مارینا بی سندز، سینگلیش (زبان انگلیسی سنگاپوری) و غذای محبوب پلو و مرغش مشهور است. اما این همه ماجرا نیست. سنگاپور یک کشور جزیره ای کوچک است اما موارد شگفت انگیزی دارد که قطعا از شنیدن آنها شگفت زده خواهید شد. ادامه این مطلب را مطالعه کنید تا بیشتر با این کشور کوچک اما جالب آشنا شوید.

ادامه مطلب
دانلود انیمیشن شگفت انگیزان 2 با دوبله فارسی Incredibles 2 2018 BluRay
انیمیشن شگفت انگیزان 2 با لینک مستقیم و با کیفیت بلوری 1080p & 720p & 480p

نام انیمیشن: شگفت انگیزان 2 – Incredibles 2 | ژانر: اکشن، ماجراجویی | تاریخ انتشار: 2018
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان: 01:57:50
حجم: 2.9 گیگابایت + 1.1 گیگابایت + 557 مگابایت | امتیاز: 8.0 از 10
خلاصه داستان:آقای شگفت انگیز برای مراقبت از جک جک خانه را ترک کرده است و این در حالی است که هلن در حال نجات دادن دنیا می باشد. روند داس
بدن شما برای سالم ماندن نیازمند انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی، فیبر، قند، و آب است.میوه‌ها، این مواد مغذی را برای بدن شما فراهم می‌کنند و بخش قابل توجهی از رژیم غذایی روزانه‌تان را تشکیل می‌دهند. اما آیا از همه‌ی حقایق مرتبط با میوه‌ها، آگاهی دارید؟
ادامه مطلب
امشب هزارتار اسم می‌تونست داشته‌باشه، که هیچ‌کدومشون توصیف صحنه‌ی بالا رفتن پرده نیستن. صحنه‌ی استرس. اون لحظه که انگشتام ازم تبعیت نمی‌کنن،چون مضطربم و یه‌ سالن آدم زل زدن بهمون. 
به امشب می‌شد هزارتا نام داد. گویاترینش بنظرم، شبِ نوجوونی بود. گرم. مرکز سالن. مرکز توجه. هیجان. استرس. و ملودی.و موسیقی. 
آدما دست می‌زدن.‌ ما می‌نشستیم. به خودم می‌گفتم هیچ‌وقت امشبو فراموش نمی‌کنی. هیچ‌وقت امشبو فراموش نمی‌کنی.
ممکنه یه‌روز تو ارکست
وبلگ لوازم التحریر:نقاشی های شگفت انگیز با مداد سیاه +عکس
اخبارگوناگون - نقاشی های شگفت انگیز با مداد سیاه +عکس
"شانیا مک دوناگ" دختری 16 ساله است که
هنرش را در مداد پیاده می کند و نقاشی های شگفت انگیزی را می سازد. او در
سبک رئال کار کرده و نقاشی های بسیار واقعی را می کشد که حتی داوران
مسابقات مختلف را تحت تاثیر قرار می دهد.
نقاشی کردن با مداد کاری است که نقاشان
حرفه ای هم باید با تمرین زیاد در آن چیره دست شوند. بسیاری از نقاشان سعی
می کنند با مد
حقایقی شگفت انگیز درباره حلزون
1. حلروزن دارای 218 میلی گرم اسید چرب امگا 3 و 17 میلی گرم اسید چرب امگا 6 می باشد.انجمن قلب آمریکا توصیه کرده که یک فرد روزانه باید 5 تا 10 درصد کالری از اسید های چرب امگا 6 داشته باشد.امگا 6 برای بزرگسالان سالم 1 تا 3 گرم در روز است .
2. اسید های چرب امگا 3 نوعی از چربی های غیر اشباع هستند که نمی توانند توسط بدن تولید شوند.بنابرایت امگا 3 به عنوان اسید های چرب ضروری است.خود اسید امگا 3 از DHA و EPA و ALA  تشکیل شده است.
داس بی دسته ما 
روزها و سالهایی  
علف هرزه ان باغچه را می چیند 
پدری پیر     کمری تا خورده     دستهایش چه زمخت
داس بی دسته ما گنج گرانی ایست 
که به دست پدری پیر به زمین می کوبد 
هرزه را می جوید , می شوید 
باغچه را اباد است . 
و درختانی که در ان سر به فلک اراسته 
پدری پیر اما ...
عمر را باقی نیست  
گوشه ای بنشسته 
مالکانی هر سو چشم شوریده ای بنگارند 
 و در ان باغچه ابادی به جدال پردازند 
پدر !!؟
فرزندان   پسرانم     
من اگر می دانستم که ز ان موهبت و عش
باربری تهران
باربری تهران سالهاست که به عنوان کی از برترین باربری های کشور شناخته شده است. این باربری ضمن حمل بار درون شهری انواع بار را از تهران به دیگر شهرهای کشور به ارزانترین قیمت حمل می نمایند. حمل بار از تهران به سبزوار نیز از جمله این موارد می باشد.
تخفیفات شگفت انگیز تهران سبزوار
برای روزنبرگ‌ها

خبر کوتاه بود:
- «اعدام‌شان کردند.»
خروشِ دخترک برخاست
لبش لرزید
دو چشمِ خسته‌اش از اشک پُر شد،
گریه را سر داد...
و من با کوششی پُردرد اشکم را نهان کردم.

- چرا اعدامشان کردند؟
می‌پرسد ز من با چشمِ اشک‌آلود
چرا اعدام‌شان کردند؟

- عزیزم دخترم!
آنجا، شگفت‌انگیز دنیایی‌ست:
دروغ و دشمنی فرمانروایی می‌کند آنجا
طلا، این کیمیای خونِ انسان ها
خدایی می‌کند آنجا
شگفت‌انگیز دنیایی که همچون قرن‌های دور
هنوز از ننگِ آزارِ سیاها
برای روزنبرگ‌ها

خبر کوتاه بود:
- «اعدام‌شان کردند.»
خروشِ دخترک برخاست
لبش لرزید
دو چشمِ خسته‌اش از اشک پُر شد،
گریه را سر داد...
و من با کوششی پُردرد اشکم را نهان کردم.

- چرا اعدامشان کردند؟
می‌پرسد ز من با چشمِ اشک‌آلود
چرا اعدام‌شان کردند؟

- عزیزم دخترم!
آنجا، شگفت‌انگیز دنیایی‌ست:
دروغ و دشمنی فرمانروایی می‌کند آنجا
طلا، این کیمیای خونِ انسان‌ها
خدایی می‌کند آنجا
شگفت‌انگیز دنیایی که همچون قرن‌های دور
هنوز از ننگِ آزارِ سیاه
پس از مدت ها از فیلم دیدن من می گذرد. دلیل آن هم ترجیح ندادن وقت گذاشتن برای فیلم دیدن، علی رغم علاقه ی بسیار بوده است. در حال حاضر به علت خواستار تقویت زبان انگلیسی تصمیم به گرفتن تماشای سینما با زیرنویس انگلیسی شدم و استارتم را با انیمیشن به علت سادگی و روان بودن جملات شروع کردم.
انیمیشن شگفت انگیزان 2 که 14 سال از انتشار سری اول آن می گذرد، از ادامه ی همان لحظه ی پایانی سری اول شروع می کند و داستان با وجه منفی دوران قهرمانی یعنی ممنوعیت فعالیت
۱۰ تاثیر جدی و شگفت آور کمبود خواب

حتماً می دانید که کمبود خواب باعث بدخلقی تان می شود اما احتمالاً نمی دانید که چه بلایی بر سر زندگی جنسی، حافظه، صورت و حتی توانایی تان برای کم کردن وزن می تواند بیاورد. در زیر به ۱۰ تاثیر جدی و تعجب آور کمبود خواب اشاره می کنیم:
ادامه مطلب
۲۰ درمان خانگی شگفت انگیز برای استرس
۲۰ درمان خانگی شگفت انگیز برای استرس را برای شما در این مقاله آورده ایم. همه ما به نحوی
در زندگیمان مشکلاتی داریم که باعث استرس در زندگیمان می شود. پس بهتر است راه مقابله
با استرس را یاد بگیریم.داشتن استرس باعث مریضی هایی در بدن ما می شود و شما می توانید
با انجام راهکار های زیر استرس را در خود کاهش دهید. استرس و افکار منفی در زندگی که به
مرور باعث می شود شما حتی از خود و اجنماع دور بشوید. البته نوشیدن بعضی ا
BluRay,FULL HD,Loulou l'incroyable secret 2013,Wolfy The Incredible Secret 2013,x265 HEVC,خانوادگی,دانلود Wolfy The Incredible Secret 2013 720p,دانلود انیمیشن Wolfy The Incredible Secret 2013,دانلود انیمیشن زبان اصلی,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود مستقیم انیمیشن Wolfy The Incredible Secret 2013 1080p,کیفیت بلوری,گرگی راز شگفت انگیز,
ادامه مطلب
پس از مدت ها از فیلم دیدن من می گذرد. دلیل آن هم ترجیح ندادن وقت گذاشتن برای فیلم دیدن، علی رغم علاقه ی بسیار بوده است. در حال حاضر به علت خواستار تقویت زبان انگلیسی تصمیم به گرفتن تماشای سینما با زیرنویس انگلیسی شدم و استارتم را با انیمیشن به علت سادگی و روان بودن جملات شروع کردم.
انیمیشن شگفت انگیزان 2 که 14 سال از انتشار سری اول آن می گذرد، از ادامه ی همان لحظه ی پایانی سری اول شروع می کند و داستان با وجه منفی دوران قهرمانی یعنی ممنوعیت فعالیت
وقتی که با جهان هستی همسو شوید مورد حمایت ابر ،باد ، خورشید ،ماه ؛آسمان و فرشتگان قرار می گیرید .برای کمک گرفتن از تمام انرژی های جهان هستی و رشد و تعالی باید 10 قانون زیر را در نظر داشته باشید : 
1- قانون خلاء : 
هر انسانی که خالی شود ،قدرتمند می شود . خالی شوید از کینه و حسد ،دروغ ،نفرت ، گناه ،علم و محبت ،خالی شوید .هر چه دانش داریم به دیگران یاد بدهیم ،هر چه محبت داریم به دیگران نثار کنیم ،تا برای ورود علم جدید،جا باز شود.
2- قانون جریان و حرکت : 
« زن شگفت انگیز » نام شخصیت اَبَرقهرمانی است که پس از سالها بار دیگر با عنوانی مستقل روانه سینما شده است. این شخصیت که متعلق به کمپانی DCمی باشد، نخستین بار در سال ۱۹۴۱ معرفی و در آثار مصور مشاهده گردید. در آن زمان این شخصیت بیشتر به دلایل فمینیستی پا به عرصه اَبَرقهرمانان گذاشته بود و اتفاقاً در ارائه پیام خود نیز تا حد زیادی موفق بود. خالقین این اَبَرقهرمان برخلاف دیگر همتایانش، ویژگی های فوق العاده و گذشته پرباری را برای شخصیت پردازی او د
تولستوی می‌گوید :ما نفرین شده ایم ..نفرین  برای انسان که در بهشت تن آسای  بیکار و شادمان بود ..او هیچ نگرانی از بابت تن اسایی اش نداشت . آسوده بود  و شادمان بدون ذره ای احساس ملال و بیهودگی ..آسودگی ای که با حرارت بوسه ی  لب های داغ و مرمرین حوا و رد دندان های آدم بر گوشت سیب ممنوعه نفرین شد..چرخ در آسمان چرخید و تبعید خاکزادگان کافی نبود نفرین با آنان ماند و بعد از آن ما فرزندان نفرین  زهدان حوا را دریدیم و بر روی زمین آسمان را در آغوش گرفتیم...در
مشغول خوندن دوتا کتاب روانشناسی‌ام که اطرافیان با دیدن عنوانش کلی ذوق میکنن و فکر میکنن قراره چیزی عوض بشه. دلم براشن میسوزه بدبخت‌ها :))
اسم یکیشون موهبت شگفت انگیز خشم و بعدی ارتباط بدون خشونته. کتاب رو که اروم اروم پیش میبرم تقرییا چیز جدیدی نمیبینم. همش چیزهاییه که میدونم. چیز جدیدی که بهش دقت کردم اینه که تو لحظه‌ای که از خشم منفجر میشی و اتیش انتقام زبونه میکشه عمل کردن به این چرندیات مثل صبح زود ورزش کردن سخته. پس احتمال این که اخلاقم
پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین: نمودارها و روش‌ها

“موهبت ارثی پیش‌بینی همراه با من به خاک سپرده می‌شود” این جمله را نوستراداموس “پیشگوی اعظم” در سال ۱۵۵۵ گفت. بسیاری از سرمایه‌گذاران و اقتصادانان سعی کردند قیمت بیت‌کوین را پیش‌بینی کنند. برخی از آن پیش‌بینی نسبتا دقیقی انجام دادند در حالیکه برخی دیگر پیش‌بینی‌هایی کاملا غلط از آب درآمد.
ادامه مطلب
هر شونده ای جز خدا در شنیدن صداهای ضعیف، کر و در برابر صداهای قوی، ناتوان است و آوازهای دور را نمی شنود و هر بیننده ای غیر از او در دیدن رنگ های ناپیدا و غیر واضح و اجسام بسیار ریز، نابینا و عاجز است.
خطبه 65 نهج البلاغه در واقع این سخن حکیمانة پیشوای متّقیان، اشارتی است بسیار شگفت به علم صوت شناسی (acoustic) و نورشناسی (Photo logy)؛ چراکه چشم انسان همه رنگ ها را نمی بیند (مانند رنگ های موجود در نور خورشید و انواع اشعه ها که باید با وسایل الکترونیک پیشرفته
تمام خواص، فواید و عوارض زنجبیل ، عضو برتر نسخه های درمانی طب سنتی
زنجبیل به عنوان ادویه ی آشپزی و دارویی در بسیاری از فرهنگ های سنتی مورد استفاده بوده است. آن هم چنین گیاهی قدرتمند با فواید سلامتی متعدد است. این بخش از سلامت نمناک را حتما بخوانید تا بیشتر در مورد زنجبیل و نحوه استفاده از زنجبیل برای سلامتی یاد بگیرید.

ادامه مطلب
آشنایی با خواص شگفت انگیز وازلین
نسل های امروزی بر خلاف نسل های گذشته استفاده چندانی از وازلین نمی کنند. اما جالب است بدانید وازلین کاربردهایی متعدد دارد که با مروری بر این کاربردها متوجه
 می شویم چرا نسل گذشته تا این حد از وازلین استفاده می کردند.
به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب وازلین کاربردهای جالبی دارد که شاید از آنها اطلاع ندارید:

ادامه مطلب
می‌دونی خدایا، دیشب یا شایدم همین عصر بود، داشتم فکر می‌کردم که من قدم کوتاهه. به‌لحاظ ژنتیکی، احتمالا به خانواده‌ی مادری مامانم رفته‌م؛ گرچه این طور که بنظر می‌آد، حتی میانگین قدی اون‌ها هم از من بلندتره. بعد دیدم خب من عوضش فرصت‌های تحصیلی‌ای داشته‌م که اون‌ها نداشته‌ن، خانواده‌ای که شکرت، خیلی خوبن و اونا ندارن. شاید هم قیافه‌م بد نباشه در مقایسه با اونا. در قبال این چیزا، خب یه فاکتور قد کوتاه مسئله‌ای نیست اصلا. ولی امشب فکر م
جدن که آدم بعضی وقتا شگفت زده میشه از این سیستم پیچیده. اینکه چطور فراموش میکنیم. ده دی نود و هفت اینجا پستی زدم که امروز خوندنش ناراحتم نمیکنه. پنج ماه پیش رمزدار بود و الان فکر کردم باید بمونه. برعکس هزار تا پستی که در مورد اون موضوع از وبلاگم پاک کردم. چه پاییز و زمستونی بود. چه بهاریه که داره میگذره. اون موقع به خودم قول دادم زمان درستش میکنه. زمان درستش نکرد. این ساز و کار شگفت انگیز توی سر من - تو سر همه مون - درستش کرد. و من به قولم عمل کردم. ا
طبیعت رو دوست دارم. وقتی تو طبیعتم دیگه هیچ چیزی مهم نیست. حس آزادی قشنگی بهم میده. شاید به خاطر اینه که از شهر و هر قانونی که برای خودم می‌زارم دور میشم. مسائلی که وقتی وسطشیم فکر میکنیم الان میکشتمون از دور خیلی کوچیک به نظر میرسن. واسه همینه که همیشه نگاه کردن با آسمون پر ستاره آرومم میکنه. یادم میندازه چقدر کوچیکم ولی مهم نیست که خیلی کوچیکم. حداقل توی یه دنیای فوق العاده قشنگ زندگی می‌کنم.
یا شایدم طبیعت آرومم میکنه چون با بودن درش به ریش
Artist: Momoland | Music Name: Wonderful Love | Genre: Pop | Released: 2018 | Album: GREAT! | Momoland – Wonderful Love

هنرمند: مومولند | نام موزیک: عشق شگفت‌انگیز | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2018 | ملیت: کره جنوبی
دانلود آهنگ کره ای گروه (مومولند) Momoland با نام (عشق شگفت‌انگیز) Wonderful Love
ادامه مطلب
کتاب شگفت انگیزر.ج. پالاسیومترجم: سعید عباسزاده✍
اگوستِ ده ساله که به سبب بیماری چهره ای نا بهنجار دارد،
تا کلاس پنجم در خانه درس خوانده و به مدرسه نرفته است.
سرانجام پدر و مادر با وجود نگرانی تصمیم می گیرند
او را به مدرسه ای خصوصی بفرستند.ورود او به مدرسه با مشکلات و دردسرهای فراوانی همراه است
اما آگوست سرانجام با مقاومت در مقابل رفتارهای توهین آمیز و
مهربانی، صبوری و گذشت اش شگفتی می آفرینند و
بیشتر شاگردان کلاس را شیفته و طرفدار خود می کن
صلوات و این همه برکات و فواید شگفت انگیز

صلوات، از جانب خداوند رحمت است و از سوی فرشتگان پاک کردن گناهان و از طرف مردم دعا است .

صلوات:ذکری با بی نهایت فضیلت و ثواب
یکی از سنت های اصیل و ارزشمند الله، صلوات بر پیامبر وآل او(صلی الله علیه و اله)است . صلوات بهترین ذکر برای برآوردن حاجات ، درمان امراض و رفع گرفتاری ها ست . مسلمانان هر روز، حداقل 9 مرتبه در نماز های یومیه آن را بر زبان جاری می کنند. بیایید با ذکر صلوات ، خود را بیمه نماییم و ذکر صلوا
اطلاعات عمومی شگفت انگیز
"کلمه ی almost" بلندترین کلمه در زبان انگلیسی، از نظر الفبایی است "و rhythm" بلندترین کلمه با حروف بی صدا محسوب میشود.
دو کلمه در زبان انگلیسی وجود دارد که تمام 5 حرف صدادار را شامل میشوند :facetiousوabstemious
6 زبان رسمی ملل متحد شامل :انگلیسی، فرانسوی، عربی، روسی، و اسپانیایی است.

ادامه مطلب
در مورد دوربینی یا هایپروپی چقدر می دانید؟ توانایی بینایی از جمله موهبت هایی است که خداوند به انسان ارزانی داشته است. چشم انسان یکی از از دقیق ترین دوربین های خلقت است اگر به آن آسیبی نرسد؛ یکی از اختلالاتی که بینایی انسان را تهدید می کند ابتلا به دوربینی است. این اختلال به وسیله علل مختلفی به وجود می آید و موجب کاهش توانایی بینایی در فرد می شود. در ادامه قصد داریم تا شما را با علل و همچنین روش های مقابله و درمان این بیماری آشنا کنیم. با دکتر س
شاید بهتر باشد که به رزومه همه‌مان یک «دارای تجربه زیست» اضافه شود. تجربه زیست، تجربه‌ایست یکتا. این یکتایی، به اندازه تجربه مرگ یکتا خواهد بود، اگر کمی از جزء زندگی فاصله گرفته، به زندگی به مثابه یک کل نگاه شود. تجربه زیست ای بسا شگفت‌انگیزتر از تجربه مرگ باشد،حدود یک قرن، آمیخته با رنج، آمیخته با نقصان، به قول آن شیرپاک‌خورده «یک جهان نقصان به یک ارزن کمال آمیخته»، تجربه زندگی را بدون آنکه به خودآگاهی حقیقی از «وجود» رسیده باشیم پشت سر
تاثیر مثبت و شگفت انگیز عسل بر زنان باردار
زنان در هنگامی که متوجه می شوند باردار هستند با لیست بزرگی از کارهایی که برای مطمئن شدن از رشد مناسب جنین است روبرو می‌شوند ، پزشکان به زنان باردار توصیه می‌کنند که تغییراتی را در رژیم غذایی خود ایجاد کنند و از غذاهای خاصی که احتمال بالا رفتن خطرات تهدید کننده سلامتی جنین می شود ، صرف نظر کنند. ادامه مطلب تاثیر مثبت و شگفت انگیز عسل بر زنان باردار ادامه مطلب...
قلب مسکو، زیباترین کاخ جهان در پهناورترین کشور جهان! نماد امپراطوری نیکلای اول که در دورانی پادشاه لهستان هم بود! همسرش شاهزادۀ آلمان در زمان پروس ها بود و ایران کهن او را با عهدنامۀ ترکمچای می شناسد. تزاری قدرتمند که در زمان محمد شاه قاجار بر خاورمیانه تسلط داشت. کاخ کرملین «Grand Kremlin Palace» به عنوان مرکز این فرمانروایی، با تاریخی طولانی از دخل و تصرف مشتمل بر 25 هزار متر مربع زیربنا است که توسط معماری به نام «کنستانتین تون» طراحی و ساخته شد.

ا
دانلود رمان دختر اژدها

از وقتی به دنیا آمدم، با همه فرق داشتم.من استعداد تبدیل شدن به یک اژدها را داشتم و خیال می‌کردم این یک موهبت است؛ اما واقعیت متفاوت بود. این یک نفرین است. چرا که هرکس اژدها را می‌شناسد، مرا طرد می‌کند و از من متنفر است. زندگی‌ام را تنهایی و بی‌اعتمادی پر کرد.نه، این یک موهبت نیست.در تمام هفده‌سال عمرم فکر می‌کردم تنها من این استعداد را دارم و فقط ماه و آسمان تاریک شب، واقعاً درکم می‌کنند.این چیزی بود که فکر می‌کرد
Wonder Woman: Bloodlines 2019 1080p BluRay,انیمیشن واندر وومن: بلودلاینز,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی فیلم Wonder Woman: Bloodlines 2019,دانلود رایگان انیمیشن Wonder Woman: Bloodlines 2019,دانلود زیرنویس فارسی Wonder Woman: Bloodlines 2019,دانلود فیلم زن شگفت انگیز: خطوط خون,فیلم Wonder Woman: Bloodlines 2019 دوبله فارسی,کارتون واندر وومن 2019,
ادامه مطلب
تجارت سنگهای قیمتی، یکی از تجارتهای پر سود جهانی به شمار می رود که دستمایه آن محصولاتی طبیعی است که به لطف هنر بشر تبدیل به کالاهایی بی بدیل برای سرمایه گذاری و بهره برداری می شوند. . .
برق خیره کننده و سحرآمیز جواهرات در زیر نورهای هدایت شده فروشگاههای شیک جواهر فروشی مترصد است تا نگاه مشتاق عاشقان زیبایی را شکار کند. شکاری که صید و صیاد هر دو از موهبت آن برخوردارند. 
جواهرات و زیورآلات به خصوص اگر اصل و گران قیمت باشند، مطلوب تقریبا تمامی خا
واضح ترین تصویر ماه محصول ترکیب تعداد زیادی عکس گوناگون از سطح قمر زمین بوده که توسط عکاسی آمریکایی ثبت شده اند. در این تصویر دهانه های زیبا و شگفت انگیز ماه با دقتی بسیار بالا و به شکلی واضح قابل رویت هستند. اندرو مکارتی (Andrew McCarthy) خالق این تصویر شگفت انگیز بوده و گفته شده که این شیفته هنر تصویربرداری از فضای خارج از جو زمین، هزاران عکس را که در طول دو هفته به ثبت رسانده و برای رسیدن به تصویر نهایی با هم ترکیب کرده است.
13 دلیل مهم برای خوردن گلابی!/ گلابی فشار خون بارداری را کنترل می کند!
شروع روز خود با گاز زدن یک گلابی رسیده، به شما این امتیاز را می‌بخشد که بتوانید سلامتی خود را حفظ نمایید. به این دلیل که گلابی سرشار از مواد مغذی است و می تواند یک داروی کامل، شیرین و سالم باشد. از نظر سلامتی، این میوه واقعاً شگفت‌انگیز بوده چرا که حاوی مقدار زیادی مواد مغذی است که خاصیت ضد التهابی و آنتی اکسیدانی در بدن آشکار می‌سازد.بنابراین بدون هیچ درنگی، قصد داریم به ب
BluRay,DVDRip,The Amazing Zorro 2002,دانلود The Amazing Zorro 2002 720p,دانلود انیمیشن The Amazing Zorro 2002,دانلود انیمیشن زورو شگفت انگیز با دوبله فارسی,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم زورو,دانلود کارتون با حجم کم,دانلود کارتون زورو شگفت انگیز با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن The Amazing Zorro 2002 1080p,دو زبانه,دوبله فارسی,زورو,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
"یادگرفتن زبان انگلیسی مانند تکه از یک کیک خوشمزه است."
وقتی برای اولین بار آن را می بینید، شگفت انگیز به نظر می رسد.
روی آن با خامه ای خوش طعم پوشیده شده است و بوی شیرین و خوش آن تمام اتاق را پر می کند و دهانتان آب میافتد.
ولی اگر مدتی بگذرد، نظرتان راجع به کیک عوض می شود.
اگر بعد از گذشت چندین ساعت کیک را نگاه کنید، متوجه می شوید خامه در حال آب شدن است. بوی خوش از بین می رود و کیک خشک می شود.
دیگر مثل قبل تحسین برانگیز و تاثیرگذار نیست. دیگر مثل ساع
تمام موهبت‌هایی که نزد ماست از آنِ ما نیست بلکه از آنِ خداست.
خداوند هیچ‌گاه چیزی را به مالکیت کسی درنیاورده است. هر آنچه داری عاریه است؛ چه کالبد تو باشد چه روح تو، احساس تو یا توانایی‌هایت؛ دارایی‌هایت و آبرو و اعتبارت، دوستان و روابطی که داری، خانه و کاشانه ات؛ همه چیز. اگر خود را مالک آنچه نزد من است بدانم، طغیان می‌کنم. ثروت هرگز عقل و کمال نمی‌آورد.   ( از کتاب: مکاشفات. نوشته‌ی: مایستر اکهارت)
مدیتیشن چیست و چه اصولی دارد؟
مدیتیشن (meditation) یا مراقبه تکنیکی است که منجر به آرامش و کاهش استرس می‌گردد. آموزش مدیتیشن بایستی طبق اصول و قواعدی انجام گیرد.
مدیتشن یا مراقبه در اصل روشی است که تمامی زندگی فرد را تحت الشعاع قرار می‌دهد و باعث می‌شود تا زندگانی فرد از موهبت بی‌همتای آن سرشار و مملو گردد.
 آشنایی با مراقبه و به کارگیری روش های آن برای هر شخصی می تواند نقطه عطف و سکوی پرتابی باشد، به سوی کمال و وصل به ذات احدیت و سرچشمه نامحدود
او هر روز مقدار زیادی از صدفهای شکسته و بدبو را از کنار دریا جمع آوری می کرد و مدام به صدفها لعنت می فرستاد چون کارش را خیلی زیاد می کردند. او باید هر روز آن ها را روی هم انباشته می کرد و همیشه این کار را با بداخلاقی انجام می داد.روزی، یکی از دوستانش به او پیشنهاد کرد که خودش را از شر این کوه بزرگی که با صدفهای بدبو درست کرده بود، خلاص کند.او با قدرشناسی و اشتیاق فراوان این پیشنهاد را پذیرفت.یک سال یعد، آن دو مرد یکدیگر را دیدند.آن دوست قدیمی از ا
عسل درمانی شگفت انگیز برای عفونت واژن
عفونت واژن را با مصرف عسل از بین ببرید
یکی از رایجترین و بدترین بیماری های شناخته شده در میان بانوان عفونت قارچی واژن است که در طول عمر 75 درصد از بانوان رخ می‌دهد .ادامه مطلب عسل درمانی شگفت انگیز برای عفونت واژن ادامه مطلب ...

چشمه آب شور باداب سورت، چشمه ای بی نظیر در ایران و کم نظیر در جهان است. این چشمه که واقع در بخش چهاردانگه شهرستان ساری است در سال 1387 به عنوان دومین اثر طبیعی ملی ایران پس از کوه دماوند ثبت شد. خیال انگیزترین زمان در این منطقه، هنگام طلوع و غروب خورشید است که تلإلو نور خورشید در حوضچه ها همراه با سایه روشن طبیعت اطراف، جلوه هایی تحسین برانگیز از موهبت خداوندی را به نمایش می گذارد. باداب سورت در همه فصل های سال زیباست و در هر فصل زیبایی های خاص
"یادگرفتن زبان انگلیسی مانند تکه از یک کیک خوشمزه است."
وقتی برای اولین بار آن را می بینید، شگفت انگیز به نظر می رسد.
روی آن با خامه ای خوش طعم پوشیده شده است و بوی شیرین و خوش آن تمام اتاق را پر می کند و دهانتان آب میافتد.
ولی اگر مدتی بگذرد، نظرتان راجع به کیک عوض می شود.
اگر بعد از گذشت چندین ساعت کیک را نگاه کنید، متوجه می شوید خامه در حال آب شدن است. بوی خوش از بین می رود و کیک خشک می شود.
دیگر مثل قبل تحسین برانگیز و تاثیرگذار نیست. دیگر مثل ساع
فواید شگفت آور عسل
خواص عسل چیست؟ عسل برای چه بیماری‌هایی کاربرد دارد؟
عسل یکی از محبوب‌ترین مواد غذایی در آشپزی و همچنین به عنوان دارویی تسکین دهنده برای خیلی از بیماری ها بوده است. در گذشته بزرگان ما از فواید عسل به خوبی اطلاع داشته اند.ادامه مطلب فواید شگفت آور عسل ادامه مطلب ...
فیلم سینمایی مردان سیاه پوش 
کارگردان
بری ساننفلد
تهیه‌کننده
والتر پارکس
لوری مک دونالد
استیون اسپیلبرگ
نویسنده
اد سلیمان
بازیگران
ویل اسمیت
تامی لی جونز
وینسنت دن آفریو
لیندا فیورنتینو
ریپ تورن
موسیقی
دنی الفمن
فیلم‌بردار
دونالد پترمن
تولید
امبلین انترتینمنت
توزیع‌کننده
کلمبیا پیکچرز
تاریخ‌ انتشار
۲ ژوئیه ۱۹۹۷
مدت زمان
۹۸ دقیقه
کشور
آمریکا
زبان فیلم
انگلیسی (دوبله شده به فارسی) 
هزینهٔ فیلم
۹۰ میلیون دلار
فروش گیشه
۵۸۹٬۳۹۰٬۵۳۹ د

اگر فکر می کنید بالی بهشت اندونزی است پس به جزایز نوسا سفر نکرده اید. نوسا مجموعه الجزایر کوچکی هستند که بهشتی در اندونزی می باشد . نوسا لمبونگان و نوسا پنیدا از مهم ترین و زیباترین این جزایر هستند.نوسا پنیدا جزیره ای در جنوب شرقی بالی است که در مجاورت نوسا لمبونگان قرار دارد.این جزایر هنوز آنچنان رونقی ندارند ولی زیبایی و بکر بودن آن ها توجه خیلی از گردشگران و توریست ها را به خود جلب کرده است.
نوسا پنیدا بزرگترین از مجموعه جزایر نوسا می باش
همواره این سوال را در ذهن داشتم و اگر اهل دلی و یا فردی که حس می کردم از نگاه خاص به دنیا نگاه می کند را می بافتم ،  در صحبت خصوصی از او سوال می کردم:
زندگی چیست؟
پاسخ ها گوناگون و متفاوت بود
و هر کس به ذم خودش و از زاویه دید خودش آنرا تفسیر می کرد
اما واقعا زندگی چیست؟
برای من زندگی یک موهبت است که کمتر کسی ارزش حقیقی آنرا درک میکند
اگر چه در طول تاریخ این معنا تغییر نکرده بلکه این انسان بوده که در زمان های مختلف تفاسیر گوناگونی را از آن ارائه کرد
غسان کنفانی خیلی پدرانه نصیحت می‌کنه، میگه:به کسی که برایت نمی‌نویسد، مزاحمِ روزهایت نمی‌شود، درباره‌ات نمی‌‌خواند، مهم ترین تاریخ‌ های تو را حفظ نمی‌کند و زندگی‌ ات را پُر از کارهای شگفت‌ انگیز نمی‌کند، وابسته نشو...
سه ماسک شگفت انگیر برای درمان جوش صورت ۲۰۱۹
سه ماسک شگفت انگیر برای درمان جوش صورت ۲۰۱۹
یکی از مهمترین مسائلی که همه ما با آن سر و کار داشته ایم جوش صورت هست . جوش صورت در سنین مختلف روی پوست های مختلف مشاهده میشود و همیشه هم یا مساله ناراحت کننده بوده که ما را مجبور به جستجو برای راه هایی برای درمان و از بین بردن سریعتر جوشها و جای جوش از روی پوستمان کرده است .
همه ما راه های مختلفی را برای درمان جوش های پوست صورتمان امتحان کرده ایم . و اما ای

سکوت دیدن ، ماینور وایت ، ترجمهٔ فرشید آذرنگ و سالومه منوچهری ، حرفه عکاس ۴

دیدن در سکوت ، مرا بر بالای صخره ای مرتفع به بینش متفاوتی در مورد امر پیش و پا افتاده ، تکیه می دهد. به واسطه ی شیشه ی مات ، به واسطه ی دوربین ، به واسطه ی مشاهده و دریافت ، و بواسطه مکاشفه آنچه در پس قرار دارد ! من تنها خواهان آنم که بتوانم روی دادن چنین مکاشفه ای را بارها و طولانی تر موجب شوم . از این رو من چنین سموتی را مکررا در خویش بر می انگیزم نیز این لحظات را هنگام

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بوبک